У Києві пройшов тренінг домедичної допомоги для журналістів

19 вересня в медичному центрі «Особливі» відбувся тренінг для представників ЗМІ

В рамках соціального проекту «Хелпер» журналістів ознайомили з принципами надання першої домедичної допомоги. Основним спікером тренінгу став директор Мальтійської служби допомоги міста Києва В’ячеслав Черненко.

За його словами, статистика свідчить, що щорічно від зовнішніх факторів гине близько 40 000 чоловік, третина з яких – діти.

«У 40% смертельних випадків можна уникнути, вчасно надавши потерпілим першу домедичну допомогу. Саме тому команда проекту «Хелпер» прагне ввести системне навчання практичних навичок по першій домедичної допомоги», – зазначив В’ячеслав Черненко.

В ході навчання відзначили, що благодійний проект прагне взяти на себе освітню функцію, яка б забезпечила як знання і навички в наданні першої домедичної допомоги, так і впевненість у правильності та якості контенту, тим самим піклуючись про рівень освіченості та інформаційної обізнаності громадськості.

Освітньо-інформаційну кампанію, яку проводить проект «Хелпер», підтримує Мальтійська служба допомоги міста Києва, Всеукраїнська рада реанімації, Червоний Хрест України.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також