Історики та краєзнавці Вишгородщини зібрались на конференцію

 

«Старожитності Вишгородщини» – так називається науково-практична конференція, яка відкрилась сьогодні, 31 травня, вже в 24 раз.

Організаторами заходу виступили Вишгородський історико-культурний заповідник, Інститут археології НАН України Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник; історичний факультет Київського Національного університету імені Тараса Шевченка, а також Вишгородська райрада, міськрада та районна державна адміністрація.

Серед учасників – доктори і кандидати наук, історики, музейники, археологи. Також приїхали колеги з інших історико-культурних заповідників, представники наукових установ, пов’язаних із дослідженням історичного минулого. У конференції беруть участь і студенти, зокрема майбутні історики з Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Учасники конференції  відвідали три унікальних виставки: географічних карт «Вишгород на оригінальних картах XVI–IXX століть як джерело вивчення історії Київської землі» (з колекції мецената, колекціонера і медальєра Дмитра Піркла) та авторської кераміки гончара Володимира Довгана.

«Від предків нам дісталась унікальна історико-культурна спадщина, народні традиції. Ми це не тільки повинні вивчати і знати, а й зберегти, популяризувати і передати майбутнім поколінням. Це дуже важлива місія кожного громадянина», зауважує директор ВІКЗ, кандидат історичних наук Влада Литовченко.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також