На Васильківщині розпочали будівництво амбулаторії за програмою Президента

У селище міського типу Калинівка (Васильківський район, Київська область) розпочинається будівництво першої амбулаторії загальної практики – сімейної медицини за програмою Президента України.

Про це повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі голова Васильківської районної державної адміністрації Владислав Одинець. За його словами, відбулась тендерна процедура, визначено переможця і наприкінці тижня розпочнуться будівельні роботи.

Вчора голова Васильківської РДА провів підготовчу нараду з представниками Калинівської селищної ради, Васильківського районного центру первинної медико-санітарної допомоги та представниками будівельної компанії. Вони спільно оглянули місто майбутнього будівництва та обговорили деталі проекту.

«Реалізація даного проекту відбувається завдяки співфінансуванню з місцевого, районного та державного бюджету завдяки підтримці депутата Верховної Ради України керівника обласної партійної організації БПП”Солідарність” – Кононенка Ігоря Віталійовича», – наголосив Владислав Одинець.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також