Голова Вишгородської райради відзвітував про свою роботу

 

Ростислав Кириченко, голова Вишгородської районної ради, відзвітував про свою діяльність перед мешканцями сіл: Абрамівка, Савенки та Дудки.

Звіт відбувся у приміщенні Абраміської сільскої ради. Ростислав Кириченко представляє в райраді Блок Петра Порошенка «Солідарність». Крім того, рішенням районної ради його також було закріплено за територіальними громадами сіл Катюжанської сільської ради.

Особливу увагу у своєму звіті Ростисла Кириченко звернув на ситуацію у своєму виборчому окрузі:  як здійснюється фінансування, як реалізуються тут районні програми. З січня 2018 року по липень 2018 року були виділені кошти з районного бюджету:

– на будинок культури Абрамівської сільської ради;

– Будівництво спортивного майданчика для міні-футболу зі штучним покриттям Катюжанської ЗОШ І-ІІІ ст. по вул. Білій, 60, с. Катюжанка;

– Виготовлення технічної документації з нормативно-грошової оцінки земель Катюжанської сільської ради;

– На дошкільну освіту;

– На будинок культури Катюжанської сільської ради.

«Найбільшою цінністю нашої держави є люди і тому завдання, як депутата районної ради вбачаю саме в тому, щоб всебічно сприяти в вирішенні їх життєвих проблем. Вважаю, що найголовніше сьогодні – це мир і стабільність в Україні, я чітко усвідомлюю, що готовий і надалі працювати і робити все для процвітання Вишгородського краю. Щиро дякую всім за довіру та підтримку!», – резюмував Ростислав Кириченко.

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також