«Fermersky» у Боярці: фестиваль здорового дозвілля

 

У Боярці проведуть масштабний фестиваль «Fermersky»

19 серпня вперше пройде фестиваль здорового дозвілля на стадіоні «Зеніт». Проект «Fermersky» обіцяє стати популярним у Боярці. Організатори  планують влаштовувати події кожного вікенду до жовтня, потім зимовий веселий ярмарок у грудні-січні, а весною – відкриття нового сезону у травні.

На вікенд 18-19 серпня – відкриття фестивалю. На стадіоні «Зеніт» буде кілька зон: головна сцена, дитяча зона та зона для малюків від 3 до 10 років, зона кулінарних та спортивних майстер-класів, кінотеатр під відкритим небом та масажна студія, де відвідувачі зможуть спробувати тайський масаж та масаж бамбуковими паличками.

Годувати відвідувачів будуть здоровою їжею, дорослим запропонують охолоджений просекко та крафтове пиво. Для відвідувачів проведуть лекції про гастрономію і кулінарні майстер-класи, а дітям запропонують бульбашкове шоу та аквагрим.

Після смачної їжі усіх запросять до активних занять: йога, сальса та тверк, настільний теніс, армреслінг, бадмінтон. Під час проведення фестивалю буде й музичний супровід. Наразі відомо, що участь у ньому візьме Сергій Гордієнко, учасник «Голосу країни».

Серед особливостей – уроки з плетіння авоськи як екологічного замінника пакетів. Ввечері у суботу відбудеться кінопоказ під відкритим небом, де покажуть фільм «Цукор» про неочікуване осмислення здорового харчування.

– Місія фестивалю – розширювати смакові вподобання людей, і не тільки вподобання у їжі – у всьому: у спорті, дозвіллі, музиці, – пояснює ідею організатор фестивалю Альона Шульга, – Мені хочеться зробити простір, де людина граючись освоїть якусь звичку, яку практикуватиме регулярно.

Вхід на фестиваль: 60 гривень для дорослого та 100 гривень на всю родину.

З собою дозволять прихопити домашніх улюбленців.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також