У Боярці пройшов фестиваль «З війни до миру. Повернення»

У місті Боярка (Києво-Святошинський район, Київська область) відбувся районний родинний фестиваль до Дня захисника України «З війни до миру. Повернення…».

У заході взяли участь волонтерські групи та спілки ветеранів бойових дій на сході України Київщини. Захід відвідали понад тисячу ветеранів бойових дій з родинами, волонтери, небайдужі жителі району, керівники органів місцевого самоврядування, ліцеїсти Навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею імені Івана Богуна та їх керівник – полковник Петро Потєхін. Серед поважних гостей – бойовий генерал-майор Збройних сил України, Герой України Ігор Гордійчук.

Метою фестивалю було віддати шану воїнам, допомогти їм безболісно подолати шлях повернення до мирного життя, а родинам загиблих – відчути піклування і повагу. Під час офіційної частини відбувся молебень за Україну, вручили почесні відзнаки «Герой-захисник Києво-Святошинського району» Володимиру Погребному та Миколі Глухому (посмертно).

На фестивалі ветерани бойових дій мали змогу поспілкуватися з працівниками соціальних служб, психологами, ознайомитися з програмами соціального захисту учасників АТО, вдалими прикладами ведення бізнесу самими ж ветеранами. Адже в «зоні миру» були розташовані локації, де воїни мали змогу отримати практичні поради та допомогу з соціально-психологічної адаптації та реабілітації, працевлаштування, юриспруденції, відкриття та ведення бізнесу, розповісти дітям і молоді про бойові подвиги.

Також в рамках заходу працювали спецкурси з надання першої домедичної допомоги, з самооборони.Співробітники підрозділу кінологічної служби Київського обласного управління МВС провели показові виступи, була розгорнута виставка зброї і військової техніки, виставка Міжнародної асоціації дослідників фортифікації «Цитадель». Окрім того, працювала «польова кухня», кухарі якої пригощали усіх присутніх смачним обідом.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також