«З війни до миру. Повернення»: подія у Боярці

Під Києвом відбувся фестиваль «З війни до миру. Повернення» для підтримки ветеранів АТО

У рамках фестивалю психологи презентували свої авторськы програми, метою яких є реабілітація УБД та з підтримки їхніх родин, а ветерани ознайомили громаду з діловими досягненнями – власними справами, які вони відкрили після повернення додому.

«На часі – об’єднання зусиль ветеранських організацій, психологів, медиків, фахівців з розвитку бізнесу задля підтримки ветеранів, їхньої психологічної та соціальної інтеграції у суспільство. На фестивалі вони мають змогу поспілкуватися з психологами, ознайомитися з програмами соціального захисту учасників АТО та з проектами для підтримки приватних ініціатив тощо», – розповіла координатор заходу, фахівець з питань соціального захисту ветеранів Ірина Гук.

Засновник волонтерської групи «Фастів. Мир» Едуард Копилов сказав: «Цей фестиваль «З війни до миру. Повернення» є одним із тих заходів, які допомагають воїнам та їхнім родинам навчитися безболісно долати важкий шлях повернення до мирного довоєнного життя, а родинам загиблих – відчути піклування, шану та повагу».

У рамках фестивалю працювали спецкурси з надання першої домедичної допомоги, з самооборони, свої вміння демонстрували кінологи з підрозділу кінологічної служби Київського обласного управління МВС. Для всіх було розгорнуто виставку сучасної військової техніки, а наприкінці фестивалю відбувся концерт за участю відомих гуртів – «Широкий лан», KOZAK SYSTEM, «Нумер 482» та ін.

Фестиваль було організовано та проведено за допомогою всебічної підтримки керівників Києво-Святошинської районної адміністрації та Києво-Святошинської райради, громадських організацій ветеранів АТО Київської області. Також до підготовки фестивалю волонтери залучили органи МВС Київської області.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також