До Києва приїде легендарна вантажівка Сoca-Cola

29 грудня о рамках акції #БудьСантою в столицю приїде відомий всім вантажний автомобіль Coca-Cola

Про це українське представництво компанії оголосило на своїй сторінці у Facebook. Головна мета такої яскравої акції у тому, щоб кияни та гості столиці, які вже традиційно їдуть у Київ на свята, надихнулися атмосферою чудового свята.

Організатори запрошують всіх приходити на свято з родинами, друзями, дітьми. Зі свого боку український підрозділ корпорації Сoca-Cola гарантує присутність ельфів, інших казкових персонажів та, звичайно ж, Санти!

Впродовж свята кожен зможе отримати пляшку улюбленої Сoca-Cola Zero, та ще й з яскравим новорічним оформленням. Для цього потрібно буде зробити фото з героями від Сoca-Cola чи просто сфотографуватися біля новорічної вантажівки, а потім поділитися світлинами оазом з враженнями на своїх сторінках в соціальних мережах Facebook або Instagram. Обов’язково потрібен святковий хештег: #БудьСантою.

Навіть для тих, хто не має акаунтів у соцмережах, компанія приготувала сюрприз: варто лише зібратися групою від чотирьох чоловік, взятися за руки і голосно виголосити: «Coca-Cola!»! За це кожен з учасників компанії обов’язково отримає свою пляшку Сoca-Cola Zero.

Акція пройде 29 грудня спочатку на Софійській площі, а потім біля парку Тараса Шевченка з 14:00 до 20:00.  На кожній з локацій вантажівка простоїть приблизно три години.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також