У Голосіївському парку Києва побудують зону активних розваг

Столична влада проведе серію інвестиційних конкурсів з облаштування зони активних розваг і відпочинку та благоустрою території Голосіївського парку ім. М. Рильского у Києві.

Як стало відомо з тексту розпоряджень КМДА №1924 і 1925 від Департаменту економіки та інвестицій, в парку буде облаштовано зона активних розваг. Тут будуть побудовані три зблокованих споруди для розміщення касового відділення, тренерської кімнати, приміщення для інвентаря та для персоналу, альтанки, тюбінг-гірки, катамаран, лавки, урни для сміття тощо.

Також на території парку із залученням інвестора буде облаштований мотузковий парк. За попередніми даними, довжина його маршруту складе майже 1,5 кілометра, а довжина витяжної системи роллера – 178 метрів. Там також будуть побудовані споруди, батут, лабіринт та скалодром.

А трохи раніше прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України розповідала, що відтепер будуть передбачати у нових, а також реконструйованих парках країни відповідні інженерні мережі, оскільки було введено норми з розміщення в зонах відпочинку кафе і / або торгової точки для зручності відвідувачів.

«Столичний регіон» раніше повідомляв про добудову Дарницького вокзалу.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також