У Васильківському ЦДЮТ встановлять LED-освітлення

 

Закінчується ремонт приміщення Центра дитячої та юнацької творчості у смт.Калинівка (Васильківський район, Київська область).

Про це повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі голова Васильківської районної державної адміністрації Владислав Одинець.

За його словами, наступними етапами ремонту приміщення стане:  заміна освітлення на нове LED освітлення в усіх приміщеннях будівлі;  сучасний хол; три санітарні кімнати; дві гримерки для дівчат та хлопців; вентиляція; додаткове вікно на 2-му поверсі; встановлення перегородок в деяких приміщеннях та інше.

Також на Васильківщині змінюють підхід до культурного розвитку та навчання дітей. В школі мистецтв, яка знаходиться в будівлі ЦДЮТ буде відкрито ще один гурток – вокального фольклору.

Нещодавно в ЦДЮТ на посаду заступника директора призначено Ігоря Чайківського – учасника бойових дій в зоні АТО, людину – генератора творчих, креативних ідей, яка вдихнула нове життя в розвиток культури Васильківщини.

Незабаром у Васильківському ЦДЮТ планується відкриття нових гуртків: театральний гурток за 2-ма напрямками (акторська майстерність та ляльководство), військово-патріотичний гурток; гурток інтелектуальних ігор; гурток робототехніки та радіомоделювання; гурток кіномистецтва; гурток журналістики.

«Наша мета: виховання нового покоління – патріотів, творців майбутнього, професіоналів своєї справи, творчих, креативних молодих людей», – зазначив голова Васильківської РДА.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також