Дитячий інклюзивно-ресурсний центр відтепер є у Кагарлику

У Кагарлику на базі школи № 2 відкрили інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими освітніми потребами

Міський голова Олександр Панюта після вітальних слів дітлахам та дорослим, що будуть опікуватися центром, передав для потреб центру сертифікат. Яскраву ж святкову програму для присутніх підготували самі учні школи та діти з районного центру дитячої та юнацької творчості.

Право перерізати символічну стрічку було надано Роману Коваленку та Івану Семцову, а трохи згодом начальник відділу освіти РДА Надія Омельченко запросила усіх присутніх на оглядову екскурсію. Всі мали змогу переконатися, що інклюзивно-ресурсний центр облаштовано сучасним обладнанням для комфортної роботи з дітьми, мультимедійними комплексами, дидактичними матеріалами.

У центрі є кімнати для індивідуальної роботи, групових занять, лікувальної фізкультури, але найцікавішим надбанням стала інтерактивна підлога. За допомогою цифрових технологій зображення відбивається на ній, створюючи віртуальний килим.

Надія Омельченко наголосила на тому, що одне з головних завдань закладу, який розташований на першому поверсі міської школи № 2, – це надання комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дітей та допомога їх соціальній адаптації.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також