Кагарлицький бюджет-2019 ухвалено

Позачергова ХLVIII сесія Кагарлицької міської ради VІІ скликання ухвалила бюджет-2019. Це стало головним підсумком засідання, що відбулося вчора, 20 грудня.

Крім того, депутати внесли корективи до бюджету поточного року, затвердили план з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік, порядок відрахування комунальними  підприємствами до міського бюджету частини чистого прибутку.Також було затверджено  Програму соціально-економічного розвитку міста на 2019 рік, яка  складається з 14 цільових програм, та перелік природоохоронних заходів у місті Кагарлик.

Окремим питанням стояло затвердження Положення про надання матеріальної допомоги жителям міста Кагарлика. Розміри допомоги збільшено до 600 грн, а на лікування тяжкого захворювання виділятиметься 1500 грн. Матеріальна допомога для демобілізованих учасників бойових дій становитиме 1500 грн., крім випадків допомоги на лікування від отриманих поранень. Учасникам бойових дій, що перебувають у складі військових формувань, або їхнім сім’ям встановлено допомогу в розмірі 3000 грн, яка виплачуватиметься у два етапи.

На засіданні було також встановлено розмір плати за харчування дітей у ДНЗ  та визначено пільгові категорії для звільнення від плати за харчування в дошкільних і загальноосвітніх закладах міста. Одне з рішень стосувалося передачі з балансу на баланс товарно-матеріальних цінностей,  розглянуто також земельні питання.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також