На Київщині побільшало вовків

За останні роки на Київщині помітно зросла популяція вовків

Хижі тварини з’явилися у тих місцинах, де їх вже давно не бачили, до того ж вони підходять занадто близько до житла людини. Наразі місцеві мешканці нещодавно бачили велику зграю вовків на Іванківщині. Також у Київській області зафіксовано декілька звернень хазяїв з приводу нападів вовків на свійських тварин у підсобних та фермерських господарствах.

Експерти кажуть, що популяція вовків зростає завдяки збільшенню копитних тварин у регіоні. Також серед факторів є й малосніжні зими, великі пожежі, що сталися у зоні Чорнобиля (адже вони спричинили міграцію зграй).

Зазвичай в Україні кількість вовків у тому чи іншому регіоні регулюють мисливством, але тих, хто йде прицільно на вовка, меншає з кожним роком. Зараз ще єгерські служби мають права на відстріл вовків, але з часом, якщо вовка буде віднесено до звичайного мисливського виду, відстрілювати цих хижаків будуть ще менше. І це також призведе до збільшення популяції на Київщині.

Поки що ж мешканців сіл, що підходять впритул до лісів, закликають бути обережними. Вовк вважається хитрим, спритним та небезпечним  хижаком.


Раніше «Столичний регіон» писав про нашестя бобрів у столиці.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також