Замість ЖК на вулиці Цимбалів Яр кияни вимагають побудувати дитсадок

Громадськість Голосіївського району прийшла під стіни київської мерії з вимогами

Насамперед мешканці Голосієва вимагали розірвати договір оренди на земельну ділянку загальною площею 1,5267 га по вул. Цимбалів Яр, 31 з ТОВ «Будівельна компанія «Міськжитлобуд» та віддати цю землю під будівництво дитячого садка. Люди кажуть, що в їхньому районі велика нестача дошкільних навчальних закладів. Відповідно до інформації Управління освіти Голосіївського району, станом на початок цього року понад 600 дітей стоять в черзі на місце в дитсадок.

Сама ініціатива побудувати дитячий сад на ділянці, відданій рішенням Київради «для будівництва, експлуатації та обслуговування житлової забудови з об’єктами інфраструктури для обслуговування населення та паркінгом», за словами громадських активістів, викликана тим, що сам забудовник грубо порушує умови договору оренди на цю земельну ділянку.

Так, зокрема, в самому договорі оренди з «Міськжитлобуд» є пункт, яким передбачено, що забудовник повинен забезпечити людей об’єктами соціальної сфери. У тому числі і дитячим садом. У договорі сказано: «У проекті будівництва провести розрахунки щодо забезпечення населення об’єктами соціальної сфери (дитячі дошкільні заклади, загальноосвітні школи, об’єкти охорони здоров’я і т.п.) і передбачити їх розміщення та будівництво одночасно зі зведенням житлової забудови». Тим часом в проекті будівництва ЖК соцоб’єктів забудовник не передбачив взагалі.

Відповідь на претензії з цього приводу від забудовника: «Ми будуємо будинки, а не школи і садочки» – шокувала навіть деяких депутатів Київради. Депутати, які підтримують ініціативу мешканців Голосіївського району, відзначають також ще ряд порушень умов оренди, які цілком можуть служити приводом для розірвання договору в односторонньому порядку.

«У проекті будівництва заплановано лише 92 паркомісця, в той час, як повинно бути не менше половини від загальної кількості квартир – 161. Також забудовник не запроектував будівництво дитячого садка чи іншого об’єкта соціальної інфраструктури, що є порушенням умов договору оренди земельної ділянки. Це є підставою для його розірвання Київрадою в односторонньому порядку», – зазначає у Facebook депутат Київради Леонід Антоненко.


Раніше «Столичний регіон» розповідав про трамвай на Троєщині та прохання мешканців з приводу подовження маршруту.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також