Дружина президента у Києві дала відверте інтерв’ю та розповіла про своїх дітей (ВІДЕО)

Нещодавно перша леді України Олена Зеленська дала інтерв’ю всесвітньо відомому виданню Vogue UA, де розповіла про своє життя після виборів, про роботу, і звичайно ж, про дітей.

Пані Зеленська зізналася, що ніколи не любила публічність, та й не звикла до цього. Зокрема, вона приховує від широкого загалу і своїх дітей, фотографії яких вона намагається не публікувати ніде.

У президентської пари двоє дітей – п’ятнадцятирічна Саша та шестирічний син Кирило. Якщо старша дівчинка вже встигла побувати популярною після розважальної програми «Розсміши коміка» та ролі в фільмі «8 нових побачень», де вона знялася разом із зоряним татом, то Кирила допоки бережуть від зайвих очей. Сина, за словами першої леді, ніде не показують, бо вважають, що він ще занадто малий для цього.

Також перша леді України говорить про те, що в майбутньому її діти будуть самі обирати собі професію, однак, вона сподівається на те, що це не буде пов’язано з шоу-бізнесом в цілому.

Олена Зеленська підкреслила, що вона ніколи не публікувала фотографії дітей і надалі не збирається цього робити, адже хоче, щоб у них було справжнє дитинство.

Раніше «Столичний регіон» писав про розчарування відомої волонтерки, яка на президентських виборах проголосувала за Зеленського.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також