Поліціянтка з Київщини взяла участь у Чемпіонаті світу перегонів з перешкодами (ФОТО)

Старша оперуповноважена в особливо важливих справах Національної поліції України, капітан поліції Олена Панчук з Київщини стала учасницею Spartan Trifecta World Championship Community-2019, який пройшов в Греції.

Про це повідомляє Національна поліція Київщини на своїй сторінці у соціальній мережі. Цей чемпіонат – масштабні та складні перегони з перешкодами. Спортсмени мають подолати безліч перешкод – бар’єри, «рукоходи», відра з камінням, крижану річку, болото – і все у горах, з безперервним бігом «вверх-вниз». 

Олена Панчук служить в органах вже 9 років. Поліціянтка родом із Горлівки (Донеччина), яка нині тимчасово окупована. У 2014 році, коли розпочалася російська окупація і терористи почали захоплювати українські міста, Олена залишилася вірній присязі та виїхала до Маріуполя, куди був передислокований обласний главк тоді ще міліції. Кілька років тендітна дівчина служила в надскладних умовах, поблизу зони ведення бойових дій, де серед її повсякденних речей були автомат і бронежилет. І два роки тому Олена переїхала до Києва. 

Аби встигати побігати перед роботою, поліцейська вставала о 5-й ранку. І десь через рік, у березні 2019 року, вирішила взяти участь у своєму першому забігу – фановому забігу Ladies Run. У липні цього ж року Олена дізналася про некомерційний проєкт «Характер» – і вирішила приєднатися. Так дівчина захопилася відносно новим для України спортом – перегонах з перешкодами (Obstacle Course Race).

Всього за пару місяців важких тренувань лідер проєкту «Характер» Олексій запропонував Олені випробовувати себе у наймасштабнішій світовій гонці з перешкодами ­– Spartan Trifecta World Championship, що проходить у Спарті, Греція. Участь у ній беруть тисячі спортсменів зі всього світу. У Спарті новачок Олена подолала дві дистанції: забіг Super 16 км бігу з подоланням перешкод та набором висоти близько 600 метрів та Sprint 8 км по горах із подоланням перешкод. Ускладнювалося все ще тим, що близько 30 відсотків траси проходили по гірській крижаній річці. При цьому перерва між обома забігами була тільки 1,5 години.

«В мене була мрія – прибігти на фініш з українським прапором. І я не можу передати, якою я була щасливою в ті моменти, коли мені вдалося подолати дистанцію та зробити це», – ділиться Олена.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що фастівчанка стала однією з найкращих сумоїсток світу.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також