У Києві у львівської художниці вкрали найдорожчу картину

У Києві у львівської художниці Ольги Бартиш після виставки у Верховній Раді вкрали картину. Про це мисткиня повідомила на своїй сторінці в Facebook.

«У мене вкрали мою найдорожчу картину. У Верховній Раді», – написала вона і пояснила ситуацію.

У червні Ольга мала виставку у Верховній Раді. Її квіткові картини експонувалися тут два тижні. 

«А потім мені «пощастило» познайомитись з власницею ( вона ж продавчиня) місцевого сувенірного магазину, що в будівлі по вул Садова 3а. Це Комітети, які відносяться до ВР. Звуть її Анна Сак», – пише Ольга.

Анна запропонувала художниці залишити картини на реалізацію. Ольга лишила 8 робіт.

«Десь через два тижні мені написали у фб, що хочуть купити «волошки». Мої кохані волошки! Скільки не малювала ще потім ту картину, а не раз просили копію, вже не виходило так, як та перша – душу в ній лишила. Кажу, картина зараз там-то там, тому йдіть туди, там купуйте».

Пізніше покупець відзвітував, що придбав картину. Але грошей художниця так і не побачила. Кілька місяців власниця сувенірного магазину обіцяла їх віддати, але так і не спромоглася повернути борг. Кінець-кінцем Ольга забрала картини з крамниці.

«То був вересень. Далі мої дзвінки заблоковані. Вайбер – теж. Всі погрози піти до суду канули в лету. Я направду не знаю, що тепер робити», – розповідає Ольга.

На жаль, жодного договору підписано не було, лише усні домовленості. Тож до поліції звертатися немає сенсу, вважає художниця.

Фото: Facebook/Ольга Бартиш, dilo.net.ua

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що відомий художник заявив, що більше не хоче виставлятися в Україні.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також