У Києві мер столиці підбив підсумки року, що йде (ВІДЕО)

Віталій Кличко розповів, що за минулий рік в нього побільшало сивини та зморшок на обличчі, але потенціал ще є, то ж здаватися наміру немає.

Мер столиці Віталій Кличко вважає, що 2019 рік був складним, але з приємними моментами, втіленими проектами, а також з новими викликами. В цілому, за його словами, «рік додав сивини і зморшок, забрав чимало нервів».

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал https://t.me/stolychnyiregion

Підсумки року мер вже традиційно підбивав у соцмережі, аби їх побачили кияни. За словами мера, цьогоріч було зроблено багато роботи, результати якої можна побачити, прогулюючись вулицями Києва. Нові парки та сквери, велосипедні маршрути та багато іншого – є чим пишатися.

Також Кличко розповів, що набрав за рік три кілограми, не зважаючи на те, що придбав новий велосипед та проїхав більш як 800 км містом.

«Але я не опускаю рук. Тому що маю амбіції – моє місто повинно бути кращим! І я не маю права на поразку – тільки перемога! Наша. Спільна!» – додав Кличко.

Проводжаю свій рік 2019-ий…Яким він був для мене особисто? І складним, і з приємними моментами, і з втіленими проектами, і з новими викликами, що постали.Робота, робота і робота в Києві: нові об’єкти, зустрічі з киянами… Цей рік додав сивини і зморшок, забрав чимало нервів.Але я не опускаю рук. Бо маю амбіцію — моє місто має бути найкращим! І я не маю права на поразку – тільки перемога! Наша. Спільна!Ми разом змінюємо своє місто, свою країну!

Опубліковано Віталієм Кличком Неділя, 29 грудня 2019 р.

Раніше «Столичний регіон» писав про випробування на міцність відремонтованого Шулявського мосту.

Всі столичні новини у твоєму смартфоні! Підписуйся на телеграм-канал https://t.me/stolychnyiregion      

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також