«Київзеленбуд» замовив за 42 млн гривень благоустрій озера

Але питання в тому, що ці роботи мають виконуватися у недавно відкритому після капремонту парку

КО «Київзеленбуд» уклало договір на розчищення і впорядкування озера в парку «Відрадний» у Солом’янському районі. За ці послуги 42,2 млн гривень повинні віддати компанії ТОВ «Будмонтажсервіс 1», що належить колишньому «регіоналу», депутату Чернівецької облради Олександру Гандзюку. І хоча компанія багато разів фігурувала в судових позовах і накопичила багатотисячні борги, вона є одним з найбільших підрядників «Київзеленбуду». Цікаво, що більш вигідну пропозицію в тендері було відхилено.

Як стало відомо з оголошення електронної системи державних закупівель ProZorro, 28 листопада 2018 року КО «Київзеленбуд» уклав договір ТОВ «Будмонтажсервіс 1» на розчищення і впорядкування озера в парку Відрадний у Солом’янському районі. Вартість угоди склала 42,2 млн гривень.

Згідно з угодою, до кінця 2019 року підрядник повинен здійснити підготовчі та берегоукріплювальні роботи, а на заключному етапі упорядкувати територію. Благоустрій має включити облаштування пішохідних доріжок з ФЕМ-покриття і посів газонів. Цікаво, що згідно з календарним планом, посівом газонів підрядник буде займатися з приходом холодів – в жовтні-грудні наступного року.

Ал головна новина в тому, що парк «Відрадний», в якому «Київзеленбуд» має намір облаштовувати озеро, був відкритий після капітального ремонту в червні поточного року.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також