У столичному парку «Відрадний» почистять озеро за 32 мільйони

У столичному парку «Відрадний» є озеро, яке, за словами місцевих мешканців, вже тривалий час було запущеним та забрудненим. Саме там віднедавна поновили роботи з благоустрою території.

На всі роботи з міського бюджету виділили 32 мільйони гривень. Хід відновлених робіт перевірив голова Солом’янського району Ігор Довбань. Про це повідомляє прес-служба Солом’янської районної адміністрації.

Повідомляється, що проблему з відсутністю фінансування робіт на озері у 2018 році врегулювали. Так, для того, щоб виконати доручення мера Києва Віталія Кличка, представники влади провели термінову нараду, за результатами якої прийняли рішення про виділення з міського бюджету 32 мільйонів гривень на продовження благоустрою водойми у парку.

15 травня генпідрядна організація відновила роботи на озері. У той же час в компанії пояснили, що благоустрій проведуть в три етапи. Згідно з угодою завершити роботи планують до кінця 2019 року.


«Столичний регіон» раніше розповідав про пошуки інвесторів для переобладнання сміттєвого полігону та зведення сортувальної лінії у Миронівській ОТГ.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також