Стан хлопчика, якого збила теща Притули у дворі Києва, покращився

З’явилися нові деталі страшної ДТП, винуватицею якого виявилася теща українського шоумена Сергія Притули Лілія Сопельник.

За словами адвоката потерпілих, дитину після ДТП вже перевели з реанімаційного у звичайне відділення. Медики діагностували у хлопчика ще й тріщини в стегні та ключиці. А ось стан його мами поки без змін: вона приходить до тями, то втрачає її. Юрій Сухов також підкреслив, що теща шоумена Лілія Сопельник станомм на зараз допомогу не пропонувала та на зв’язок із представниками постраждалої родини не виходила. Імена та прізвища постраждалих тримається в таємниці.

Мешканці багатоповерхівки, біля якої сталася аварія, майже нічого не знають про жінку і дитину, тож стверджують, що вони не живуть в їхньому дворі. А ось винуватицю ДТП Лілію Сопельник тут бачили не раз та кажуть про квартиру, яку вона здає в оренду.

«Я, коли побачила аварію, аж заклякла… Все так швидко і так жахливо! Донині чую ці звуки… Дитинка плакала, а жінка лежала, не рухаючись… Здавалося, що навіть не дихала, але ні, жива! Хлопці підбігли та піднімали автівку, аби допомогти», – розповіла жінка, яка стала свідком аварії в той день.


«Столичний регіон» раніше повідомляв про хлопця з перерізаною горлянкою, який помер на Окружній у Києві.

Коментарі

    Avatar for Прудникова Александра

    Сергей Капустин

    А почему эта мажорная теща не в СИЗО??? Или таков порядок расследования в нашем “славном” МВД? К чему мы придем с таким Уголовным кодексом, где за убийство можно по “закону Савченко” выйти через 2-3 года? Может, хватит плодить маразмы в нашей стране?

Залиште коментар

Читайте також