Депутатку від Київщини Скороход виключать зі «Слуги народу»

Депутатку по 93 округу (Київська область) від партії «Слуга народу» Ганну Скороход виключать з парламентської фракції.

Про це повідомив лідер фракції Давід Арахамія. До таких дій «Слуга народу» вдасться через те, що Скороход голосувала всупереч фракції за відстоювання державної власності на газотранспортну систему, а також проти відкриття ринку землі. Арахамія навіть назвав Скороход «пані Окрема Думка» і додав, що у фракції таки депутати не потрібні.

Крім того, громадянського чоловіка Ганни Скороход, колишнього власника російського банка «Пушкіно» Олексія Алякіна затримали правоохоронці. За думкою Ганни, яка назвала це репресіями, це було зроблено за дорученням одного з заступників офісу президента. Формальним приводом став запит РФ від 2017 року.

Давід Арахамія відзначив, що «Слуга народу» не має відношення до затримки Алякіна, але водночас запевнив, що він знав про наявність такого запиту до співмешканця Ганни Скороход.

Подію прокоментувала співвласниця та засновниця видання «Лівий берег» Соня Кошкіна.

«Тобто, знав заздалегідь? Серйозно? А чого ж ви тоді на округ її ставили? Куди ваша славетна внутрішня безпека дивилась? Нащо новим-чистим-бездоганним такі стрьомні ризики? Або округ нема було ким закрити і в інтернеті понабирали?», – поставила запитання Кошкіна.

Вона також відзначила, що фракції «Слуга народу» дійсно не потрібні самостійні депутати та додала, якщо Скороход дійсно пропонувала гроші за розв’язання питання, то чому «Слуга народу» не повідомив про це правоохоронні органи, а лише зараз, під час конфлікту, почав пригадувати їй старі гріхи.

«Чекаю – не дочекаюсь, коли хтось з СН промовить у дусі: «Ну що ви від неї хочете? Баба ж. Істерична (це саме Скороход ридала у залі над своїми правками). Ще й вагітна. Що, з неї, дурепи, узяти?». Загибаємо пальці. Чекаємо», – написала Кошкіна.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що мер Києва Кличко розкритикував державний бюджет-2020.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також