Сергій Притула виступив проти мафії

Український телеведучий Сергій Притула підтримав у Facebook Романа Ратушного, що переховується від переслідувань.

Відомий телеведучий та один із лідерів на крісло київського мера Сергій Притула на своєму фейсбуці опублікував пост у якому звернувся до Зеленського з проханням захистити Романа Ратушного від переслідувань.

Хочеш дізнаватися новини Києва та Київщини першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Роман Ратушний — один із тих активістів, що захищає Протасів Яр від незаконної побудови. Спочатку Романа, які і всіх активістів били, згодом почали тиснути «тітушки», потім пропонували все забути за суму в 50 000$. «М’які» погрози перетворились із часом на прямі та небезпечні. Цілодобове спостереження, машини з «тітушками» під його будинком та житлом його родини.

Усе мала змінити зустріч із Володимиром Зеленським, однак, «мордовороти» лише перебили номера автівок і продовжили переслідування. Сергій Притула висловив свої підозри, що все це через те, що один із перемовників забудовника працює в офісі президента. А батько одного з працівників офісу працює в структурах забудовника Корбана.

«Знаю тільки те, що в силах Володимира Олександровича припинити цькування Романа Ратушного. Простою підтримкою в публічній площині», – стверджує Притула.

Сергій Притула впевнений, що Володимир Зеленський прочитає це повідомлення та втрутиться в ситуацію.

Фото: фейсбук Сергія Притули

«Столичний регіон» раніше повідомляв про те, що Зеленський зустрічатиме Новий рік не в Києві.

 Хочеш розуміти, що дійсно відбувається навколо? Підписуйся на  телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також