Дубінський: голова Обухівської райради замахувалась на життя добровольця

Голова Обухівської районної ради Лариса Ільєнко здійснювала замахи на життя командира Грузинського Легіону Мамуки Мамулашвілі та його заступника.

Про це повідомляється на офіційному сайті  нардепа від Київщини Олександра Дубінського. У статті говориться про обстріл бійців Легіону в Обухові, під час якого Мамулашвілі та його заступник отримали вогнепальні поранення. Крім того, були спроби найняти військового інженера, щоб підірвати автівку командира Легіону. За інформацією на сайті Дубінського, ця людина попередила Мамулашвілі та прямо вказала на Ільєнко, як на замовницю вбивства, про що погодилась дати свідчення у суді.

За повідомленням на сайті Дубінського, Ільєнко займається незаконним видобутком піску в Обухові. Крім того, на неї заведена справа щодо передачі ФСБ схем української бронетехніки. Зараз Ільєнко має плани на завод «АТЕК», де розташована база Грузинського Легіону.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що Романюк упевнений, що Дубінський «завербував» Засуху і «прикупив» Мосійчука, а Ільєнко підставляє Тимошенко.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також