У Києві НАБУ відкрило провадження проти скандального нардепа Олександра Дубінського

Національне антикорупційне бюро (НАБУ) почало розслідування проти народних депутатів від «Слуги народу» Андрія Холодова, Олександра Дубінського та Олександра Юрченка. Про це написав нардеп Олексій Гончаренко на своїй сторінці в Facebook.

Гончаренко пояснив, що саме він подав заяву в НАБУ на нардепів з фракції «Слуга народу» через лобіювання ними в особистих інтересах поправки, яка завдала шкоди як державному, так і місцевому бюджетам.

Він наголосив, що близько двох місяців тому «Верховна Рада прийняла поправку, після якої тютюнова галузь в Україні різко скоротила виробництво, бюджет недоотримав мільярдні надходження». 

«Все це було зроблено для того, щоб збільшити доходи деяких Слуг. Я своїм проєктом постанови призупинив підписання цього закону спікером, тому він так і не вступив в силу. Але все одно бюджет втратив сотні мільйонів гривень, а в Україні погіршився інвестклімат. Сподіваюся, НАБУ проведе чесне розслідування, і винні у втраті Україною бюджетних коштів будуть покарані за всією суворістю закону», – написав нардеп.

Фото: Facebook/Олексій Гончаренко

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що НАБУ затримало заступника голови Київської митниці.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також