Бульдозери зносять вхід Київського зоопарку

Нову скульптуру бізона планують поставити через тиждень, а левів встановлять до Дня Києва. Бульдозери руйнують старий вхід Київського зоопарку, що на проспекті Перемоги. Фотографії опублікував Олександр Гусєв.

У межах реконструкції вхідну групу будують з іншого боку – на вулиці Зоологічній. Демонтаж старого входу планують закінчити через два тижні.

До нового входу мали перенести фігури левів і бізона – бетонні з мідним покриттям скульптури, втановлені біля зоопарку в 1960-х роках. Раніше адміністрація зоопарку обіцяла, що скульптури реставрують і встановлять біля нового входу. Казали, що відновленням і перенесенням фігур займатимуться донька і зять автора Юрія Рубана.

Але гендиректор Київського зоопарку Кирило Трантін розповів сайту Сьогодні, що леви й бізон перебувають у надто поганому стані. Їх замінять на нові.

Нам уже показали, який вигляд матиме нова скульптура бізона, виготовлена з бронзи. Її планують через тиждень поставити біля нового входу в зоопарк, до формального відкриття сезону. Другу нову скульптуру левів встановлять до Дня Києва, наприкінці травня. Старі скульптури левів і зубрів, що стали вже візитною карткою зоопарку, ніхто знищувати не буде, хоча вони в дуже поганому стані. Їх акуратно демонтують і встановлять на території зоопарку, – додав Трантін.

Біля нового входу вже встановлено нову різнокольорову скульптуру жирафа.

Концепцію розвитку Київського зоопарку презентували у 2016 році. Згідно з нею, реконструкцію планується провести у шість етапів, які триватимуть понад п’ять років. Перший етап розпочали навесні 2018 року. На третю чергу реконструкції запланували витратити близько 800 мільйонів гривень.

“Столичний регіон” раніше писав, що ділянку біля “Олімпійської” майже очистили від дерев.

Хочеш розуміти, що дійсно відбувається навколо? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також