«Усиновлення – це любов назавжди»: флешмоб у Вишгороді

У  Вишгороді з нагоди Дня усиновлення, що відзначається 30 вересня, відбулася Всеукраїнська акція-флешмоб «Усиновлення – це любов назавжди»

Сучасна форма флешмобу чудово підійшла до такої шляхетної мети. Наразі до флешмобу долучилися не тільки високопосадовці та працівники закладів, установ, громадських та благодійних організацій, що працюють з такими дітлахами, але й усиновлювачі, опікуни, прийомні батьки, батьки-вихователі та самі діти.

Начальник служби у справах дітей та сім’ї Вишгородської РДА Ольга Мельник наголосила, що такі акції допомагають привернути увагу до проблеми. Жодна дитина не має зростати у інтернаті, щастя мати родину повинно бути! Досить часто люди навіть не думають, що могли б взяти у сім’ю прийомну дитину, адже нічого не знають про це. Ось саме у цьому бачить свою місію пані Мельник.

Офіційна інформація: на обліку служби у справах дітей та сім’ї Вишгородської РДА перебуває 38 дітей, які можуть бути усиновлені. Протягом 2017 року з первинного обліку служби усиновлено 13 дітей. За І півріччя 2018 року – 4 дитини.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також