Бізнесмен Катющенко розповів про своє бачення історії з проросійськими білбордами у Києві (ВІДЕО)

Бізнесмен Олег Катющенко, який був зображений на сумнівних за змістом білбордах у Києві, нарешті висловився з цього приводу.

Як ми повідомляли раніше, білборди із текстом «Росія – наш головний стратегічний партнер», зображенням самого бізнесмена та вказаним ім’ям та прізвищем помітили у столиці вчора пізно ввечері. Активні кияни одразу почали діяти: спочатку викликали поліцію, а потім довели справу до кінця, змусивши комунальні служби вночі видаляти плакати.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал https://t.me/stolychnyiregion

Катющенко запевнив журналістів, що завжди мав проукраїнську позицію, про такі білборди навіть не здогадувався. Також він наголосив, що ані політичних ворогів, ані амбіцій з приводу своєї ролі в українській політиці не має. Про появу білбордів дізнався, коли йому почали телефонувати друзі та бізнесмени, а згодом і співробітники СБУ. Інтерв’ю дав журналістам каналу «1+1».

Наразі бізнесмен гадки не має, хто це задумав та кому потрібно було писати на плакаті його ім’я. Також відомо, що бізнесмен має так звані російські активи, адже він все співвласник компанії у Росії, яка використовує технологію «Юрітек». Як відомо, саме Катющенко є власником ліцензії на цю технологію.

Бізнесмен наголосив, що виїхав з РФ на початку війни, повертатися туди не планував, зробив заяву, у якій підкреслив ліцензіарам, що має наміри якнайшвидше вийти з вищеназваної ліцензійної угоди.

Як стало відомо, виконавці цієї диверсії (а інакше дії охарактеризувати не можна) були затримані і зараз дають свідчення в Службі безпеки України. За розміщення рекламних сюжетів, які містили проросійську пропаганду, їм платили по 2000 гривень. Всього в Києві було виявлено 17 таких постерів на 10 білбордах в різних місцях.

«Столичний регіон» раніше повідомляв про затримання осіб, які були причетні до розклеювання плакатів.

Всі столичні новини в твоєму смартфоні. Підписуйся на телеграм-канал https://t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також