Чиновники КМДА привласнили 4 мільйони гривень

Служба безпеки України викрила багатомільйонні розкрадання коштів громади чиновниками Київської міської державної адміністрації.

Про це повідомляє прес-служба СБУ на своєму сайті. За повідомленням, у 2008 році на замовлення КМДА комунальне підприємство «Київський інститут земельних відносин» створило автоматизовану систему програмного комплексу «Кадастр». Разом із тим колишній заступник директора Департаменту земельних ресурсів КМДА та ексначальник відділу прикладного програмного забезпечення підприємства-розробника незаконно зареєстрували на себе виключне право на програмний продукт.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на  телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Через шахрайську схему посадовці незаконно отримували авторську винагороду у розмірі 5% від прибутку, яка мала б надходити на рахунки комунального підприємства, яке насправді розробило програмний комплекс.  Таким чином за 10 років зловмисники завдали місцевій громаді збитки на 4,3 мільйона гривень. Весь цей час видатки на обслуговування та удосконалення комплексу йшли із бюджету столиці. Зараз злочинцям повідомлено про підозру за статтями 190 (шахрайство) та 176 (порушення авторського права службовою особою з використанням службового становища).

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що у Києві розслідують можливі зловживання Кличка при реконструкції Шулявського мосту.

 Хочеш розуміти, що дійсно відбувається навколо? Підписуйся на  телеграм-канал  t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також