У Борисполі невакциновані діти змушені будуть перейти на домашнє навчання (ДОКУМЕНТ)

Стало відомо, що з 1 жовтня дітей без щеплень не пускатимуть в школи Борисполя. Деяким дітям доведеться вчитися вдома.

На Київщині збираються не пускати учнів без щеплень в школу. Таке рішення прийнято в Борисполі. Місцева влада повідомила, що з 1 жовтня діти, у яких немає потрібних щеплень, перейдуть на віддалене навчання вдома. Натомість батьки бориспільських школярів скаржаться, що в місцевих амбулаторіях просто немає вакцин, тож зробити все за графіком просто немає можливості.

Міська влада вирішила питання швидко: там посилаються на постанову департаменту охорони здоров’я Київської обласної адміністрації і МОЗ.

Наказ є, а вакцин у місті немає

Вже з 1 жовтня школярам без щеплень доведеться вчитися вдома. Виняток зроблять лише для тих, хто робив всі щеплення відповідно до календаря, але зараз не може цього зробити через відсутність КПК та АКДП в амбулаторіях міста.

Відповідні повідомлення вчителя почали розсилати батькам. Вони попереджають, що будуть викликати їх і поліцію, і в кабінеті медсестри складати протокол та брати у них пояснення.

«Столичний регіон» раніше повідомляв про те, що у Києві кількість невакцинованих дітей за останній час суттєво зменшилася.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також