У Києві другий день продовжуються протести проти капітуляції

2 жовтня о 19.00 на головній площі Києва відбудеться мітинг проти капітуляції.

У соціальних мережах активісти ширять запрошення на мітинг на Майдані, що засуджує так звану «формулу Штайнмаєра», яка насправді є вигідною Путіну.

Також є відомості, що люди з інших міст – Маріуполя, Дніпра, Запоріжжя тощо – їдуть до столиці, щоб приєднатися до протестів. А також жителі багатьох регіонів збираються вийти на акції проти капітуляції у свої містах та містечках.

Оскільки всі ці мітинги – прояв стихійного спротиву громадянського суспільства немає точних відомостей про час та місце їх проведення.
Є інформація лише по окремих містах. Наприклад, у Дніпрі захід запланований о 18.00 під ОДА. У столиці місце збору залишається незмінним: Майдан.

На думку провідного експерта Українського інституту майбутнього Ігоря Попова, яку він висловив на своїй сторінці у Facebook, так звана «формула Штайнмаєра», у разі її реалізації, матиме такі наслідки:

«У жовтні зустріч Нормандського формату. Оголошення миру. Місце – Потсдам або Мюнхен.

До кінця року Рада проголосує новий закон про особливий статус, з місцевою міліцією та широкою автономією.

У січні стартує виборчий процес з місцевих виборів. Паралельно в Києві, всій Україні і в ОРДЛО. І за одним законом.

У квітні проходять вибори, їх визнають українська ЦВК і місія ОБСЄ/БПІПЛ.

З червня 2020 поетапне зняття санкцій з РФ.

Восени 2020 від нас поїде СММ ОБСЄ.

Юридично ОРДЛО повернеться під контроль України, але фактично це буде самоврядна територія, з повною амністією та ігноруванням наказів з Києва.

По факту матимемо автономію у складі країни явковим порядком.

Після другої чеченської війни встановився мир, проте федерали мали досить обмежені повноваження, в обмін на лояльність місцевих еліт Кремлю. Можемо очікувати схожу модель, включаючи лояльність місцевих еліт Кремлю.

Нобелівську премію миру отримуватимуть разом всі учасники нормандського формату.

Невирішеним лишилося лише питання участі у параді у Москві», – гірко іронізує експерт.

При такій ситуації, єдиний шанс зупинити капітуляцію – активна протидія українського громадянського суспільства.

У вчорашній стихійній акції на Майдані, від 1 жовтня, яка була зібрана за лічені хвилини, взяли участь більше півтисячі осіб. Протестувальники розійшлися після опівночі і частина з них на 10.00 вже прийшли під Верховну Раду, щоб продовжити висловлювати незгоду з капітулянтською позицією Президента Володимира Зеленського.

Раніше “Столичний регіон” повідомляв, що киян кличуть на Майдан.

Коментарі

    Украине можно подписывать любые документы («формулу Штайнмайера» или «Пидормейера»), но при этом выполнять взятые на себя обязательства точно так же, как Россия, США и Великобритания выполнили свои обязательства по «Будапештскому меморандуму». Самое главное — поставить украинские войска на украинско-российской границе.
    А далее – потихоньку провести зачистку территории Донбасса от российской агентуры и местных сепаратистов. (Кстати, если Донбасс реально хочет «особого статуса», то пусть сам платит пенсии своим пенсионерам и восстанавливает свою промышленность. Автономия есть автономия.)
    В это же время при помощи массажа простаты паяльником убедить украинских олигархов скинуться на восстановление ядерного статуса Украины. У них денег на это достаточно, пусть совершат акт патриотизма.
    После того, как Украина вновь станет ядерной державой, увидите, какая у нас со всем миром будет дружба-жвачка.
    Неплохо было бы привлечь к ответственности за измену Родине господ Кучму и Кравчука, отдавших под «филькину грамоту» нашему потенциальному противнику тактическое ядерное оружие и стратегическую авиацию.

Залиште коментар

Читайте також