Кличко звинуватив депутатів Київради в нехтуванні обов’язками

Віталій Кличко звинуватив депутатів в нехтуванні обов’язками і звернувся до Верховної Ради щодо розпуску Київради VIII скликання. Про це йдеться в повідомленні на сторінці «Кличко – мер» у Facebook.

«Сьогодні я звернувся до Верховної ради щодо розпуску Київради VIII скликання. Бо переконаний, коли депутати не виконують своїх зобов’язань перед людьми, які їх обрали, – їм немає чого робити в Київраді!», – написав він.

Тиждень тому Київрада не змогла зібратися на сесію – не було кворуму. Мер Києва зібрав цього вівторка лідерів всіх фракцій на консультації. Всі заявили про готовність провести сесію заради розв’язання гострих питань для міста. А це соціальні виплати, зарплати транспортникам, надбавки освітянам, підготовка до опалювального сезону, бюджет столиці на наступний рік.

«Але сьогодні кворуму знову не зібрали. З багатьма депутатами, я знаю, «попрацювали» ззовні, аби вони не ходили на засідання. Бо все робиться для дестабілізації ситуації в столиці, для створення хаосу. В результаті ж страждатимуть кияни!», – наголосив Кличко.

І додав:

«Я вважаю, кожного депутата на його окрузі виборці повинні спитати як він працював і чиї інтереси ставив над інтересами киян. Бо депутати повинні нести відповідальність перед людьми, які їх обрали! А не керуватися політичною кон’юктурою і особистими інтересами».

Фото: unian.net

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що депутат Київради Гусовський заявив про політичне банкрутство Кличка.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також