Світовий банк виділив Україні 350 млн дол.

 

Рада виконавчих директорів Світового банку ухвалила рішення про виділення Україні 350 млн дол. кредиту. Перший транш піде на економічне відновлення, підтримку реформ і пом’якшення наслідків пандемії COVID-19. Про це йдеться в повідомленні банку.

Як зазначив директор Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України Арупа Бенерджі, 350 млн дол. виділяється на підтримку Державного бюджету.

Світовий банк вітає зобов’язання Уряду щодо реформ, спрямованих для підготовки економіки до відновлення зокрема, суттєві кроки, зроблені для зняття мораторію на продаж сільськогосподарських земель і збільшення виплат вразливим групам населення похилого віку, – додав він.

Крім того, у банку відзначають реформу газового сектору України шляхом створення незалежного оператора ГТС, а також прийняття Закону про відкриття ринку сільськогосподарських земель.

Україна зробила перший історичний крок до створення прозорого та ефективного ринку сільськогосподарських земель та розблокування інвестицій у сільське господарство, прийнявши Закон про обіг сільськогосподарських земель, який було підтримано в межах цієї позики на політику розвитку, – зазначив Фарук Кхан, провідний економіст Світового банку по Білорусі, Молдові та Україні.

Також повідомляється, що загалом у межах співпраці України з банком буде два транші. Другий буде спрямовано на підтримку подальшої земельної реформи та збільшення пенсійних виплат.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Світовий банк виділить Україні 1 млрд дол. до кінця року, а перший транш у 350 млн дол. мав надійти в липні.

Раніше “Столичний регіон” писав про те, що День національного прапора відзначають кримські татари.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також