День торгівлі з «АТБ»: що відбувається за лаштунками українського ритейлу

 

День торгівлі з «АТБ»: що відбувається за лаштунками ритейлу

В останню неділю липня Україна відзначила День торгівлі – свято фахівців, від яких залежить, чим ми харчуємось і як живемо. Перед святом, яке цього року припало на 26 число, ми  довідалися, як сьогодні працює вітчизняний ритейл і що він пропонує клієнтам. 

Найбільшим представником галузі роздрібної торгівлі в нашій країні є компанія «АТБ». Вона була заснована ще в середині дев’яностих на базі декількох невеликих гастрономів у Дніпрі, а нині є лідером ритейлу за багатьма показниками. Це й товарообіг, і обсяг сплачених податків до бюджетів всіх рівнів, і асортимент (більш як 3,5 тис. найменувань), і кількість співробітників (приблизно 64 тис. осіб) тощо.  

День торгівлі з «АТБ»: що відбувається за лаштунками ритейлу

Саме компанія «АТБ» познайомила українських громадян з форматом магазину самообслуговування, де клієнт сам вибирає потрібні товари і йде до каси. Багато з того, що зараз є нормою для будь-якого супермаркету України, вперше було протестовано та впроваджено саме в «АТБ». Послуговуючись стратегією динамічного розвитку, компанія системно застосовує інноваційні рішення. Це дозволяє підвищувати в магазинах рівень комфорту, оптимізувати багато бізнес-процесів, а також допомагає клієнтам заощаджувати гроші. 

Тепер загальна кількість добре знайомих киянам магазинів «АТБ» (у нашому регіоні їх вже більше трьох сотень) досягла 1137. Крім столиці, такі інноваційні супермаркети відкриті ще в 293 населених пунктах України. Майже чотири мільйони постійних клієнтів у 24 областях країни щодня купують у цих магазинах гарантовано свіжі продукти. Цьому не перешкодила навіть пандемія коронавірусу. Під час національного карантину компанія прискорила розвиток онлайн-напрямку. В Україні відкрили перший продуктовий онлайн-магазин «АТБ» повного циклу – від формування замовлення до адресної доставки продуктів. Такий вид купівлі набагато безпечніший, аніж самостійне відвідування маркету. Крім того, з’явився і сервіс, завдяки якому можна мінімізувати час, що ми зазвичай витрачаємо на пошук товарів у торговому залі. Йдеться про можливість попереднього замовлення «На сайті вибирай – у магазині забирай». Усе необхідне можна знайти в режимі онлайн і скласти до віртуального кошика магазину «АТБ» по сусідству з вашим будинком. Потім прийти, оплатити й забрати свій продуктовий набір, який уже чекатиме на вас. Це займає зовсім небагато часу. Також можна скористатися послугою оплати онлайн, що досить зручно.  

День торгівлі з «АТБ»: що відбувається за лаштунками ритейлу

Як соціально орієнтований і відповідальний бізнес «АТБ» також системно допомагає українцям впоратися із труднощами. Щоб підтримати незахищені верстви населення в період суворого карантину, компанія реалізувала найбільш масштабний благодійний проєкт за всі роки незалежності. Його бюджет перевищив 100 млн грн. Майже шістсот тисяч українських родин одержали безоплатні продуктові набори. Такі самі пакети з основними продуктами та товарами першої необхідності «АТБ» передала потерпілим від безпрецедентного за масштабом підтоплення жителям західних регіонів.

Також корпорація відгукнулася на прохання Офісу Президента та закупила у Франції дороге сучасне діагностичне обладнання для обласних лікарень і лабораторій. Такі комплекси, придбані за 10 млн грн., уже передали клінікам Києва, Чернівців, Івано-Франківська, Дніпра, Херсона й інших міст.

Торговельна мережа не забуває й про основну свою мету –  постачати клієнтам, у тому числі й киянам, продукти за найбільш доступними цінами. Цього року компанія зуміла максимально пом’якшити не тільки сезонне зростання цін, але й підвищення закупівельної вартості продукції у виробників, пов’язане з карантинними обмеженнями. 

День торгівлі з «АТБ»: що відбувається за лаштунками ритейлу

Вартість будь-якого товару на прилавках дискаунтерів, включаючи й київські магазини, на 10–15% нижча за середньоринкову. Ексклюзивний асортимент власних торгових марок  може бути навіть на 40% дешевшим за аналоги, а такі товари в «АТБ» становлять уже майже третину. Корпорація володіє чотирма власними торговими марками, які охоплюють усі цінові категорії. Преміальний сегмент представлений ТМ «De Luxe Foods & Goods Selected», середній плюс – «Спецзамовлення “АТБ”», середній – ТМ «Своя лінія». Найдешевший варіант – ТМ «Розумний вибір». Це означає, що у виграші завжди залишається клієнт, якого в «АТБ» вважають повноправним партнером по бізнесу.

Раніше “Столичний регіон” писав про те, що ультрас київського “Динамо” жорстко виступили проти призначення Луческу 

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також