Протестуйте свій імунітет за одну хвилину

 

Віруси, переохолодження, застуди – все це загрожує нам восени. Протистояти осіннім негараздам зі здоров’ям допоможе міцний імунітет. Протестуйте свій, відповівши на кілька простих питань.

1. Чи є у вас перші ознаки хронічної втоми: слабкість, підвищена стомлюваність, зниження працездатності, порушення сну?

2. У вас часто загострюються старі хронічні захворювання?

3. Чи хворіли ви протягом року на простудні та гострі респіраторні захворювання частіше ніж 4–6 разів?

4. Алергічні реакції почастішали?

5. Чи є вас стрептодермія, фурункульоз, імпетиго  або інші подібні захворювання шкіри?

6. Чи не порушений у вас баланс природної мікрофлори в організмі? На це вказує наявність таких грибкових захворювань: системний кандидоз, стоматит, дріжджова інфекція піхви.

7. Рани чи садна загоюються повільно?

8. При наявності запальних та інфекційних процесів в організмі чи швидко ви долаєте хворобу? Чи довго тримається субфебрильна температура (від 37 до 37,5°С)?

Кожна відповідь «ТАК» – 1 бал.

Кожна відповідь «НІ» – 0 балів.

Якщо ваша відповідь на всі питання «ні», або ви набрали 1 бал, вітаємо! У вас міцний імунітет. Вам достатньо приділяти увагу профілактичним засобам для збереження здоров’я.

Якщо ваш результат від 2 до 4 балів – у вас є симптоми, що свідчать про наявність дисбалансу в імунній системі. Більше уваги приділяйте здоровому способу життя, щоб зміцнити імунітет.

Якщо ж ви набрали від 5 до 8 балів – ваш імунітет сильно ослаблений. Обов’язково зверніться до сімейного лікаря, щоб він підібрав належне лікування. І не забувайте про профілактичні засоби для зміцнення імунної системи.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що в Києві повідомили про стан дитячого омбудсмена Миколи Кулеби та його синів після ДТП.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також