У Києві через марафон 12 травня перекриють центральні вулиці

У неділю, 12 травня, на деяких центральних вулицях столиці обмежать рух транспорту. Тимчасові обмеження пов’язані з проведенням IV Київського Євро Марафону.

Більше 3000 бігунів з різних країн світу стартують від НСК «Олімпійський». Перекриття будуть діяти для всіх видів транспорту з 08:00 до 15:30. Про це ми дізналися з повідомлення прес-служби КМДА.

Марафон триватиме по маршруту:

Старт з вулиці Великої Васильківської, 55 (територія НСК «Олімпійський») – вулиця Саксаганського – площа Перемоги – проспект Перемоги (непарна сторона) до перехрестя з провулком Польовим – розворот (проспект Перемоги, 45) – проспект Перемоги – площа Перемоги – вулиця Саксаганського – вулиця Велика Васильківська – розворот на перехресті з вулицею Джона Маккейна (вулиця Івана Кудрі) – вулиця Велика Васильківська – вулиця Жилянська – фініш на вулиці Великій Васильківській, 55 (територія НСК «Олімпійський»).

Учасники марафону бігтимуть три кола.

Kyiv Euro Marathon проводиться вчетверте, за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні. На завтрашні старти оголошено 4 дистанції: марафон, напівмарафон, 12 та 6 кілометрів. Також буде командна естафета та дитячі забіги. Фінішерам усіх дистанцій вручать пам’ятні медалі, дизайн яких тематично продовжує медалі попередніх років.


Раніше «Столичний регіон» писав про Спартакіаду, яка проходить на Білоцерківщині.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також