Олена Зеленська виступила на міжнародному форумі

 

Сьогодні, 20 лютого, перша леді виступила на міжнародному форумі «Україна на шляху до подолання домашнього та гендерно зумовленого насильства».

Про це повідомляє офіційний сайт ОПУ. Олена Зеленська говорила на теми, які зазвичай «незручно» обговорювати. Це побиття, страхи і сором жертви. Перша леді підкреслила, що такі випадки – катастрофа для усієї родини.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на  телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Олена Зеленська нагадала про цілодобову «гарячу лінію»  1547 з протидії домашньому насильству, яка зараз працює у тестовому режимі. Зателефонувавши на неї, можна отримати не лише інформаційну, психологічну та правову підтримку, але й екстрене реагування поліції. Також вона говорила про відкриття тимчасового житла для постраждалих, куди вони можуть звернутись у критичних ситуаціях.

«Проблема не тільки в кількості притулків, а й у недостатній поінформованості людей про те, що вони існують. І це завдання має вирішуватися на місцях. Людина у критичній ситуації не має екстрено шукати допомогу або притулок, вона повинна точно знати, куди звертатись», – наголосила Олена Зеленська.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що у Києві подружжя Зеленських вшанувало Героїв Небесної Сотні.

Хочеш розуміти, що дійсно відбувається навколо? Підписуйся на  телеграм-канал  t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також