На Васильківщині відкрили заклад для постраждалих від домашнього насильства

Перший на Київщині заклад для жінок та дітей, що постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі, було відкрито на Васильківщині.

Про це повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі голова Васильківської районної державної адміністрації Владислав Одинець. Притулок створено за технічної, методичної та ресурсної підтримки ВБО «Конвіктус Україна».

Новостворений заклад, розрахований на 10 місць, фінансуватиметься із бюджету Васильківського району – 60% та неурядової організації ВБО «Конвіктус Україна» – 40%. Його очолила Наталія Решетова.

У брифінгу з нагоди відкриття притулку взяли участь урядова уповноважена з питань гендерної політики Катерина Левченко, представник Посольства Австралії в Україні Тім Болотнікофф, представниця Посольства США в Україні Лейла Менделович, представниця Канадської поліцейської місії Сильвія Де Суза, представниці спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Хатуна Мургілія та Віолета Велкоска та інші офіційні особи.

«Проект реалізовано в першу чергу завдяки небайдужості, сміливості та ефективним діям жінок – Наталії Баласинович – голови Васильківської районної ради та Анастасії Яшиної – депутата Васильківської районної ради, підтримці депутатського корпусу Васильківської районної ради, а також співпраці з організаціями ВБО «Конвіктус Україна» та ГО “Ла Страда – Україна”», – підкреслив голова Васильківської РДА.


Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що у Києві жінок навчатимуть підприємництва.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також