Карантин в Україні: Зеленський взяв участь у засіданні РНБО

 

Володимир Зеленський сьогодні, 13 березня, взяв участь у засіданні Ради національної безпеки та оборони.

Про це повідомляє сайт ОПУ. Засідання РНБО було присвячено заходам з протидії поширенню коронавірусу. Зеленський  наголосив, що всі аптечні заклади мають бути забезпечені необхідною кількістю медичних масок.

«На полицях в аптеках повинні бути маски. Це найкращий меседж, це найкраща комунікація замість слів, коли на полицях є всі засоби. Хай їх купують чи не купують – але вони повинні бути», – зазначив Володимир Зеленський.

Також Зеленський заслухав прем’єр-міністра України Денис Шмигаль, якій повідомив про виділення 100 млн гривень на закупівлю товарів для запобігання та боротьби з новим коронавірусом.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на  телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

За словами голови РНБО Олексія Данилова, в Україні відпрацьовані всі можливі сценарії та ризики поширення коронавірусу. Рада нацбезпеки та оборони ухвалила рішення про закриття впродовж 48 годин кордону України для іноземних громадян на два тижні. Заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко зауважив, що заклади охорони здоров’я отримають 10 мільйонів медичних масок.

«Їх використовуватимуть у закладах охорони здоров’я при запровадженні масочного режиму в закладі.  Паралельно з цим ми з міністром охорони здоров’я та міністром оборони домовилися про використання пересувних лабораторій, у яких є апарати ПЛР (полімеразна ланцюгова реакція). І в тих регіонах, де в нас буде зростати спалах або буде навантаження на лабораторію, ми будемо пересувати лабораторію, ставити там і проводити дослідження», – наголосив Віктор Ляшко.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що Зеленський дозволив іноземним військам тренуватись в Україні.

Хочеш розуміти, що дійсно відбувається навколо? Підписуйся на  телеграм-канал  t.me/stolychnyiregion

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також