Зеленський закликав українців брати приклад з французів

 

Володимир Зеленський відреагував на протести українців, які виступили проти розміщення на території їхніх громад карантину для евакуйованих з Китаю. Звернення Президента оприлюднено на його сторінці в Facebook.

Зеленський наголосив, що вжиті заходи безпеки – безпрецедентні. Зроблено все можливе й неможливе, щоб вірус в Україну не потрапив. Декількох громадян не пустили на борт в Ухані, оскільки у них була трохи підвищена температура. Всі, хто піднявся на борт, здорові, але мають пройти карантин протягом 14 днів у повністю ізольованому приміщенні, яке переведено на суворий режим бактеріологічної безпеки. 

Хочеш розуміти, що дійсно відбувається навколо? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Бактеріологічної небезпеки немає, наголосив Зеленський, але є небезпека «забути про те, що всі ми люди й всі ми – українці», включно з тими, хто опинився в Ухані під час епідемії.

«Коли Франція евакуювала людей з Уханя і їх привезли в одне з міст, реакція у мешканців цього міста була одна: вони турбувалися про життя і здоров’я своїх співгромадян…» – написав він.

У Казахстані, куди літак з Уханя заходив на дозаправку й для того, щоб доправити казахстанського громадянина, також не було жодних протестів і блокувань. 

«На жаль, не всі з нас можуть пишатися такою ж людяною реакцією. Спроби перекрити траси, блокувати госпіталі, не пустити громадян України в Україну – цим ми показуємо далеко не найкращий бік нашого характеру».

Зеленський підкреслив, що Україна не здаватиме своїх:

«Такою буде державна політика – я це гарантую. Але такою ж самою має бути й реакція суспільства – я на це дуже сподіваюся».

Фото: Facebook/Володимир Зеленський

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що серед евакуйованих з Китаю є кияни.

Хочеш дізнаватися новини Києва та Київщини першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також