В Обухові благають про допомогу: тварини помирають з голоду (ВІДЕО)

Через закриття в селі Красне (Обухівський район) заміського комплексу «Натураліст», понад 50 тварин, яких там утримували, зараз помирають без їжі.

Про це повідомляє спільнота «Підслухано в Обухові» у соціальній мережі. За повідомленням, раніше тут працював міні-зоопарк, ферма та кафе для відвідувачів. Але після закриття колишній хазяїн кинув тварин напризволяще.

 Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на  телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Користувачі соціальних мереж повідомляють, що у селі під Обуховом без нагляду залишилось 10 коней, 10 корів, 20 овець і ще багато тварин, котрих кинув господар, і з котрим зараз немає зв’язку. Один кінь вже помер, життя інших тварин також знаходиться під загрозою.

«Якщо хтось знає що робити в таких випадках, куди звернутися – давайте допоможемо цим тваринам, – написали у місцевій групі «Підслухано Обухів».

Сегодня был в загородном комплексе «Натуралист» в с. Красное.Там просто жесть.10 лошадей, 10 коров, 20 овец и ещё много животных которых кинул хозяин и нет с ним связи. Все эти животные умирают с голода. Вчера лошадь уже умерла.Если кто-то знает что делать в таких случаях, куда обратится – давайте поможем этим животным.Фото в комментарияхРаспространите информациюАвтор: Дресировка Собак Обухов

Опубліковано Підслухано Обухів Понеділок, 6 січня 2020 р.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що мер Києва показав, як буде підсвічуватись жираф перед зоопарком.

Хочеш розуміти, що дійсно відбувається навколо? Підписуйся на  телеграм-канал  t.me/stolychnyiregion

Коментарі

    Avatar for Быкова Валентина

    Галина

    В таких випадках шукається хазяїн, береться у нього відмова від тварин, що він на них не претендує і доля цього стада вже вирішується громадою. Або все стадо скопом здається на м’ясокомбінат.

Залиште коментар

Читайте також