Нардеп Дубінський від Київщини піариться на онкохворих дітях

Народний депутат Олександр Дубінський від партії «Слуга народу», обраний по 94 округу (Васильківьский та Обухівський райони Київщини), якого звинуватили у колекціонуванні елітних авто, вирішив попіаритись на цьому.

У своєму телеграм-каналі він написав, що гроші від продажу авто Subaru Impreza WRX STI підуть дітям, хворим на онкологію.

Водночас, нардеп Дубінський після продажу старого авто став власником чотирьох нових елітних автівок. Три з них подарувала його мати напередодні Нового рок. Це Mercedes-Benz G55 вартістю понад 1,2 мільйона гривень, Toyota Land Cruiser 200 за 1,1 мільйона гривень та Mercedes-Benz E 55 AMG, який коштує майже 350 тисяч гривень. Після того, як про це повідомили ЗМІ, нардеп Дубінський підтвердив цю інформацію на своєму телеграм-каналі.

«Тупі та одіозні ЗМІ на кшталт Слідство, Ліги, НА та 24 каналу повідомляють, що Мама подарувала мені 3 автомобілі. Підтверджую для тупих та одіозних цю інформацію: ці автомобілі постійно знаходяться у мене в користуванні, і тому зручніше оформити їх на себе для виконання норм закону про обов’язкове декларування».

Крім того, вчора, 2 січня, нардеп Олександр Дубінський також купив ще одну машину – Cadillac Escalade 6.2i, який обійшовся народному обранцеві в понад 1,1 мільйона гривень.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що Обухівщина висловила недовіру нардепу Дубінському.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також