У Верхніх Бортничах незаконно будують ЖК Forest Avenue

Мешканці Верхніх Бортничів обурило будівництво багатоповерхового ЖК Forest Avenue по вул. Лісова, 78

За їх словами, забудовник не має жодних дозвільних документів на таке будівництво.

«ТОВ «АВМ-СОЮЗ» наприкінці 2014-го року отримало від Київради тільки дозвіл на розробку проекту землеустрою для будівництва і експлуатації житлових будинків малоповерхової забудови», – розповіли місцеві активісти.

Також є інформація, що забудовником не було проведено і обов’язкових громадських слухань щодо планованого будівництва ЖК. Стурбована громадськість Бортничів ще й перспективою навантаження через будівництво 25-поверхового ЖК на наявні зараз в районі комунікації.

«Всі комунікації робилися бортничанами самостійно, і вони розраховані під котеджі. Питання каналізації, якої в даному районі практично немає, може обернутися екологічною катастрофою, мережі призначені виключно для приватного сектора», – написала на своїй сторінці в Facebook мешканка Бортничів Алена Журид.

Люди акцентують увагу на тому, що під’їзд до будівництва габаритною технікою ведеться через приватний сектор, а саме через вулиці, які мешканці Бортничів робили власним коштом. В один суцільний затор, на думку людей, через будівництво ЖК Forest Avenue теж перетвориться вже зараз сильно перевантажена транспортна розв’язка при виїзді на Бориспільське кільце.

Звернення з проханням зупинити незаконне будівництво ЖК Forest Avenue громадськість Верхніх Бортничів направила меру Києва Віталію Кличку, депутатам Київради, правоохоронним органам і іншим профільним структурам.


Раніше «Столичний регіон» писав про порушення у системі водозабору на Богуславському водосховищі.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також