На базі НАУ буде створено сучасний центр підготовки пілотів

На розробку центру та його облаштування витратять 90 млн гривень

Міжвідомча комісія з розгляду державних інвестиційних проектів гаряче підтримала пропозицію Міністерства освіти щодо коригування проекту Міжнародного центру підготовки пілотів. Як відомо, його відкриють на базі Національного авіаційного університету (НАУ). Наразі у існуючому проекті зробили уточнення у тій частині, де йдеться про заходи реалізації, отже оновлений проект потрібно подати на розгляд до Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

Оскільки теоретичне навчання проходитиме у НАУ, а практичні заняття на аеродромах «Кропивницький» льотної академії НАУ та у аеропорту «Антонов-2» у Гостомелі, бюджет розподілили між цими трьома учасниками.

Головна мета створення центру полягає у підвищенні підготовки українських пілотів, що стане передумовою для підвищення рейтингів українських авіакомпаній у світі. 

Загальна вартість проекту становить 308,569 млн грн., які передбачається спрямувати в тому числі на облаштування: два льотні тренажери класу FNTPІІ, по 8 літаків К-10 та Tecnam P2008, по 4 літаки Cessna 172 та Tecnam P2006. Також будуть відновлені та модернізовані чотири літаки Л410 UVP-Е, що вже є у наявності. У комплекс робіт увійде ще й капітальний ремонт штучної злітно-посадкової смуги з облаштуванням світлосигнальної системи на території аеродрому «Кропивницький».


Раніше «Столичний регіон» писав про відкриття у березні терміналу F у аеропорту «Бориспіль».

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також