Причини катастрофи рейсу Тегеран-Київ: що кажуть авіаційні експерти?

Одразу після авіаційної катастрофи, не можна виключати будь-яку версію трагедії, у тому числі, технічні несправності, теракт або знищення літака ракетою.

Про це написав на своїй сторінці у соціальній мережі авіаційний експерт Вадим Лукашевич, коментуючи трагедію, яка трапилась з рейсом українських авіаліній МАУ, який сьогодні вранці, після того, як взяв курс на Київ, розбився неподалік від тегеранського аеропорту «Імам Хомейні». За його словами, позаяк літак розбився над «гарячою точкою», версії теракту або ураження ракетою має бути пріоритетною. Навіть «загоряння двигуна», про що офіційно заявив представник уряду Ірану, могло статися внаслідок попадання у двигун  керованої ракети з інфрачервоною голівкою самонаведення.

Лукашевич також стверджує, що літак зруйнувався внаслідок вибуху після зіткнення з землею – про це свідчить характер випадіння та розмір уламків – вони невеликі, практично відсутні великі фрагменти. Авіаексперт також повідомляє, що смерть пасажирів та екіпажу була миттєвою, та додає, що то – слаба розрада.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на  телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Понад 20 років літаки українських авіакомпаній не потрапляли у масштабні катастрофи з великою кількістю людських жертв. Остання масштабна авіаційна трагедія з українським літаком ЯК-42 трапилась над Грецією. Крім того, у 2013 році при невдалій посадці львівського чартеру авіакоманії «Південні авіалінії» в аеропорту Донецька загинуло 5 пасажирів, але решта вижили.

Станом на зараз рейс Тегеран-Київ на електронному табло міжнародного аеропорту «Бориспіль» позначено як скасований.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що у Тегерані впав український літак авіакомпанії МАУ.

Хочеш розуміти, що дійсно відбувається навколо? Підписуйся на  телеграм-канал  t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також