У Києві пропонують облаштувати новий вихід зі станції метро «Дарниця» (ПЕТИЦІЯ)

У мерію столиці звернулися з ініціативою. Активні кияни пропонують побудувати 4-й вихід зі станції метро «Дарниця» у бік парку. Відповідна петиція вже зареєстрована на сайті Київської міської ради.

Зокрема у петиції йдеться про те, що виходи з цієї станції метро перевантажені, адже при проектуванні не було розрахунку на таку кількість пасажирів щоденно. Окрім того, справа ще в тому, що парк «Перемога», який реконструювали минулого року, користується неабияким попитом киян та гостей міста.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал https://t.me/stolychnyiregion

Саме тому у петиції наголошується, що 4-й вихід з платформи метро в бік парку є вкрай необхідним, адже він дозволить суттєво розвантажити інші три напрямки, зменшити дискомфорт у натовпі та покращити криміногенну ситуацію. Відомо, що саме у натовпі полюбляють орудувати люди ромського походження, аби викрадати у пасажирів метро телефони, гаманці тощо.

Нагадаємо, щоб петиція була розглянута Київрадою, вона повинна набрати 10 000 голосів за 90 днів. Підписати петицію, якщо ви підтримуєте її, можна за посиланням.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також