Нардеп від «Слуги народу» закликав «просто пробачити» росіян

 

Народний депутат від «Слуга народу» Євген Шевченко, обраний в 76-му окрузі на Запоріжжі, взяв участь у пропагандистському шоу «Велика гра» на «Першому каналі» РФ. Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

«Так, я усвідомлено погодився брати участь у запису ефіру на російському телебаченні. Так, я вважаю що потрібно ходити, говорити, доводити і відстоювати позицію щодо відновлення миру в Україні, навіть на російське телебачення», – написав він.

Під час ефіру на «Першому каналі» Шевченко заявив, що Україна хоче рівноправності й поваги з боку Росії, повідомляє ТСН.

«Ми хочемо рівноправності і щоб відносини розвивалися в мирний бік. Але ми хочемо так само поваги… Я вважаю, що перші питання, які ми повинні зняти – це мовні і культурні. Саме мовне питання, яке було порушено ультранаціоналістами, призвело до розколу в суспільстві. Мовне питання має бути зняте. Люди повинні розмовляти тією мовою, якою вони хочуть», – заявив Шевченко. І додав, «потрібно знайти мужність, щоб просто пробачити». 

У цьому ж ефірі брав участь ватажок так званої «ДНР» Денис Пушилін.

Пізніше ситуацію прокоментував однопартієць Шевченка, народний депутат Гео Лерос на своїй сторінці в Facebook. 

«Депутат від СН Євген Шевченко, раз вирішив підчистити коменти, напишу тут, з такими успіхами костюм-двійку можна міняти на костюм матрьошки. І позицію на цій помийці висловлювати йому треба не від себе, а ніяк не від імені українського народу і влади України», – написав Гео Лерос.

Фото: Facebook/Борислав Береза, Гео Лерос

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що в Києві презентували книгу про історичну пропаганду Росії проти України.

Коментарі

    Avatar for Прудникова Александра

    петро

    Дивився цю ганьбу, такого приниження за представника народу України давно не відчував. Є велике питання до «миротворців» які тасуються на рашиських лайнометних каналах, таке враження що вони отримують задоволення від лайна яке їм виливають на голову стосовно України, і таких мазохистів не мало. Депутат який брав участь на рашиському каналі забув кому давав присягу. «А винтовку тебе, а послать тебя в бой, а ты жизнь прожигаешь паскуда….» В. Высоцкий. Як казав классик «маем, що маем» ганьбу і приниження народу.

Залиште коментар

Читайте також