Тесть Президента Зеленського став помічником народного депутата

 

Батько Олени Зеленської – Володимир Кияшко влаштувався помічником нардепа від «Слуги народу», голови парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування Олега Бондаренка. Про це пише ТСН.

Кияшко став помічником нардепа на громадських началах, він опікується темою перероблення промислових відходів у дорожнє покриття.

Володимир Кияшко

Як пояснив Бондаренко у коментарі «Руху «Чесно», для нього Володимир Кияшко – не батько першої леді, а в першу чергу фахівець із питань промислової екології та забруднення довкілля.

«Він допомагає мені в місті Кривий Ріг, фактично він є моїм представником», – наголосив нардеп.

Бондаренко уточнив, що Кияшко – не професійний еколог, але спеціалізується на темі промислових відходів. Напрацювання Володимира Кияшка будуть подані у вигляді методики для подальшого використання, зокрема й для держпідприємства «Укравтодор». 

Володимир Кияшко – кандидат технічних наук, доцент кафедри «Будівельні конструкції та споруди» Київського інституту залізничного транспорту, викладає дисципліну «Будівельні конструкції та будівлі на транспорті». Раніше був керівником ТОВ «Криворіжмонолітбуд» і ТОВ «Техноімпульс», які виробляють будівельні металеві конструкції та бетонні розчини, пише ТСН.

Фото: tsn.ua

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що Кличко записав відеоролик про свою роботу.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також