У Києві планують розвивати медичний туризм

Навесні поточного року Київ вперше прийматиме форум медичного туризму Global Healthcare Travel Forum.

Про це повідомляє сайт Київської міської державної адміністрації. Захід відбудеться з 22 по 24 квітня. За думкою КОДА, форум медичного туризму допоможе залучити партнерів та інвесторів не тільки в медичну, а й у соціальну сферу. Зокрема, це можливість для закладів реабілітації осіб із інвалідністю обмінятися досвідом із провідними представниками галузі у світі.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на  телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Global Healthcare Travel Forum – це конгрес світового масштабу, який збере провідних провайдерів медичного туризму та представників профільних асоціацій із більш ніж 40 країн світу. Це масштабний майданчик для пошуку партнерів та обміну досвідом між професіоналами медичної та оздоровчої галузі.

«Туристичний потенціал Києва, однозначно, ще повністю не розкритий. Проте місто є цікавим як для подієвого, так і для бізнес-туризму, а потік іноземних туристів щороку тільки збільшується. Проведення міжнародного форуму такого рівня є надзвичайно важливим для розвитку туристичної галузі загалом та задля підвищення інтересу до Києва з боку іноземців та розвитку медичного та оздоровчого туризму», – зазначила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що торік Київ отримав 63 мільйони від туризму.

Хочеш розуміти, що дійсно відбувається навколо? Підписуйся на  телеграм-канал  t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також