У Києві презентували новий благодійний фонд «280 днів»

У Києві презентували новий благодійний фонд «280 днів». Про початок його діяльності написала  керівниця Асоціації батьків передчасно народжених дітей «Ранні пташки», співзасновниця фонду Алеся Азарова на своїй сторінці у Facebook.

Мета фонду — підтримка українських сімей на шляху до здорової вагітності від процесу планування до народження здорової дитини.

«В середньому кожна четверта вагітність у світі закінчується втратою. В Україні статистика перинатальної смертності така: в антенатальному періоді (до початку пологів) вмирає 58,90% дітей, в інтранатальному періоді (під час пологів) — 6,49% і в ранньому неонатальному періоді (в перші 0–6 діб життя) — 34,60%», — написала вона.

Всі новини Києва у твоєму телефоні! Підписуйся на телеграм-канал  t.me/stolychnyiregion

Алеся Азарова підкреслила, що у 2018 році серед усіх плодів, які померли до початку пологів, 80% важили 1000 г і більше. Такий показник, за даними ВООЗ, свідчить про недоліки надання медичних послуг вагітним на рівні жіночих консультацій.

Крім того, кожні 5 днів в Україні помирає одна вагітна жінка: під час вагітності, під час пологів або відразу після.

У фонді планують зосередитися на таких напрямках:

  • планування вагітності: забезпечення належного інформування українських сімей про необхідну підготовку до вагітності й надання їм підтримки в цьому процесі;
  • запобігання ускладненням вагітності: своєчасне виявлення певних хронічних хвороб і грамотне лікування;
  • психологічна допомога вагітним жінкам і їхнім сім’ям. 

Раз на рік БФ «280 днів» буде реалізовувати ще одну ініціативу — збір коштів для купівлі обладнання, що рятує життя передчасно народженим дітям.

Сторінка фонду тут.

Фото: Facebook/Благодійний фонд «280 днів»

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що Зеленська перевірила якість шкільного харчування.

Хочеш новин без цензури? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також